JOHN CHRISTOFOROU. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 34/90.

17695. JOHN CHRISTOFOROU. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 34/90.

73 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 135