KLAFFBORD, fur, sent 1800-tal.

176932. KLAFFBORD, fur, sent 1800-tal.

Brunmålad skiva, diameter 102, höjd 74, klaffarnas bredd 2 x 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 626