1769231. FRIMÄRKEN, postfriskt och stämplat.
Svenskt postfriskt värde ca 600:-.
Skrivna, postade vykort och brev med stämplar, bl. a. från Frimärkets dag och Sveriges Filatelist -Förbund 100 år mm.