ALLAN EGNELL. Hästar, olja på pannå, signerad.

176869. ALLAN EGNELL. Hästar, olja på pannå, signerad.

27 x 35 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 35 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 788