JOHAN HILDING. olja på duk bergslandskap signerad, daterad 1955.

176783. JOHAN HILDING. olja på duk bergslandskap signerad, daterad 1955.

15 x 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 21 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 575