CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets mitt.

176759. CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Trä samt Fanér. Dekor av bärlbård. Längd 114, bredd 40, höjd 114 cm.

Omarbetad och kompletterad. En del knoppar skadade och saknas. Smärre fanérskador, stötmärken och repor. Beslag utbytta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777