5 trädgårdsstolar+bord, Daneline Danmark.

1767384. 5 trädgårdsstolar+bord, Daneline Danmark.

1960-tal. stapelbara stolar. Teakträ, stålrör, vitmålad. Bord H. 68 cm, diameter 116 cm, stolar HxB: 77x62 cm.

måla chips, rost. vattenskador. Sprickor och skador på träet i vissa områden. Ett bordsben är löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 506