GEORGES DAYEZ. Komposition, olja på duk, signerad Dayez.

176719. GEORGES DAYEZ. Komposition, olja på duk, signerad Dayez.

16 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 27 cm.

Antal besök: 1 255