CYKEL, 28", 3-växlad, Crescent, "Vinga".

1767055. CYKEL, 28", 3-växlad, Crescent, "Vinga".

Med hand och fotbroms, cykelkorg, lyse.

Bruksslitage, repor, märken, rostangrepp, skada sadel, stöd fungerar ej, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 132