PER OLOF OLSSON. "Småstadsromantik", färglitografi, signerad.

176677. PER OLOF OLSSON. "Småstadsromantik", färglitografi, signerad.

208/300, bildstorlek 41 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 961