TAKFOTOGENLAMPA, första hälften av 1900-talet.

17664. TAKFOTOGENLAMPA, första hälften av 1900-talet.

Elektrifierad, höj--och sänkbar. Tot höjd ca 105 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 482