BERGÉRE, rokokostil, 1900-tal.

1766065. BERGÉRE, rokokostil, 1900-tal.

Skuren trästomme, klädsel med spikdekor, höjd ca 97, 71x70, sitthöjd 37 cm.

Slitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, fläckar.

Antal besök: 501