OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hamnmotiv, kopia efter äldre mästare, olja på pannå, otydligt signerad med COP.

176576. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hamnmotiv, kopia efter äldre mästare, olja på pannå, otydligt signerad med COP.

31 x 43 cm.

Ramskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 43 cm.

Ramskada.

Antal besök: 614