Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hamnmotiv, kopia efter äldre mästare, olja på pannå, otydligt signerad med COP.
176576. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hamnmotiv, kopia efter äldre mästare, olja på pannå, otydligt signerad med COP.
31 x 43 cm.
Ramskada.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 43 cm.
Ramskada.
Helsingborgs Auktionskammare
614