FÅTÖLJ, Gustaf Axel Berg, Bröderna Andersson, Ekenässjön.

176562. FÅTÖLJ, Gustaf Axel Berg, Bröderna Andersson, Ekenässjön.

1900-talets andra hälft. Skinnklädd.

2 knappar saknas samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 570