MATBORD, Bodafors. 1950/60-tal.

176537. MATBORD, Bodafors. 1950/60-tal.

Runt bord i teak med 2 st iläggsskivor. Diameter 112, höjd 73, ilägsskivorna bygger 45 cm per skiva.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 3 747