EDVIN OLLERS. Fjällvy, olja på pannå. Signerad E. Ollers och daterad 1943.

176528. EDVIN OLLERS. Fjällvy, olja på pannå. Signerad E. Ollers och daterad 1943.

19 X 29 cm.

Åldersslitage.

Edvin Ollers (1888–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

19 X 29 cm.

Åldersslitage.

Edvin Ollers (1888–1959)

Antal besök: 1 826