GYMNASTIKPLINT, trä, 1900-tal.

1765097. GYMNASTIKPLINT, trä, 1900-tal.

höjd 115 cm, bredd 132 cm.

bruksslitage/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 115 cm, bredd 132 cm.

bruksslitage/slitage.

Antal besök: 708