SERVERINGSVAGN, gulmetall och glas, 1900-tal.

176499. SERVERINGSVAGN, gulmetall och glas, 1900-tal.

Längd 91, bredd 41, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 785