JULIO LE PARC. "Hommage aux Prix Nobel", färgserigrafi, signerad och numrerad 26/100.

1764901. JULIO LE PARC. "Hommage aux Prix Nobel", färgserigrafi, signerad och numrerad 26/100.

Bladmått ca 75 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Retrohem

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 75 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Retrohem

Antal besök: 1 664