BORD, gjutjärn, 1800-tal.

176487. BORD, gjutjärn, 1800-tal.

Stenskiva. Längd 80, bredd 50, höjd 73 cm.

Bruksslitage, renoverat, ursprungligen en symaskin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 629