LÅDSPEGEL, Karl-Johan, 1800-tal.

17647. LÅDSPEGEL, Karl-Johan, 1800-tal.

Svärtade kolonner krönta av urnor, nyckel finns, längd 42, bredd 27, höjd 58 cm.

Slitage, repor, Kameran reflekterades i spegelbilden (svarta runda märket).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 926