HERRARMBANDSUR, stål, Lucerne De Luxe, 37 th Avenue.

1764552. HERRARMBANDSUR, stål, Lucerne De Luxe, 37 th Avenue.

Manuell, datum, stålarmband.
Ca. 35 mm.

Bruksslitage, repor.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manuell, datum, stålarmband.
Ca. 35 mm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 273