STIGBERT. RING OCH BROSCH, STIGBERT.

1764537. STIGBERT. RING OCH BROSCH, STIGBERT.

18k guld, ringen med bergkristall, stämplade Heribert Engelbert, Stockholm 1945 och 1946, längd 3 cm, storlek 16. Total vikt 4,1 gram.

Bruksslitage, bergkristall med flera avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 794