SKRIN, märkt invändigt Frohman's Portland Ore.

176447. SKRIN, märkt invändigt Frohman's Portland Ore.

Längd 40, bredd 33, höjd 13 cm.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt skador.

Antal besök: 785