BAGERISKYLT, kringla, trä, 18/1900-tal.

1764470. BAGERISKYLT, kringla, trä, 18/1900-tal.

Förgyllt trä, längd 55, höjd ca 35 cm.

Sprickor, lagningar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 831