LJUSKRONA, Oskariansk, 1800-talets fjärde kvartal.

176444. LJUSKRONA, Oskariansk, 1800-talets fjärde kvartal.

Stomme i gjutgods och mässing. Sex ljusarmar. Höjd utan kedja ca 70 cm.

En ljusarm av. Skador. Prismor delvis avplockade och medföljer i påse. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 830