BLÅSLAMPOR, 2 st. samt påfyllningskanna, delvis AB Optimus.

176428. BLÅSLAMPOR, 2 st. samt påfyllningskanna, delvis AB Optimus.

AB Optimus, Upplands Väsby samt G.R. Nyberg, Patent, Sundbyberg
Höjd 10- 21 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10- 21 cm.

Slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 581