PER BERGMAN. "Santa Maria degli angeli" Olja på pannå, signerad.

176404. PER BERGMAN. "Santa Maria degli angeli" Olja på pannå, signerad.

I ram, bakom glas. 36 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 598