TAGE GAVIK. Grundsund. Olja på duk. Otydlit signerad.

176396. TAGE GAVIK. Grundsund. Olja på duk. Otydlit signerad.

60x32 cm.

Tage Gavik (1914–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

60x32 cm.

Tage Gavik (1914–1981)

Antal besök: 1 031