Helsingborgs Auktionskammare
Klockor & Ur
Övriga ur
VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, 1900-talets mitt.
176380. VÄGGPENDYL, förgylld, rokokostil, 1900-talets mitt.
Höjd 51 cm.
Bruklsslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 51 cm.
Bruklsslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
509