HERRARMBANDSUR, Kenzo.

HERRARMBANDSUR, Kenzo.
1763774. HERRARMBANDSUR, Kenzo.

Ca 39 mm bred exkl. krona.
Originalarmband ca 23 cm långt.
50 meters/5ATM.
701170513ME000.

Ej öppnad av auktionshus. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage. Nagg på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 39 mm bred exkl. krona.
50 meters/5ATM.
701170513ME000.

Antal besök: 672