Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Orientaliskt
KRUS MED LÅSBART LOCK, porslin, Kina, 1800-/1900-tal.
176372. KRUS MED LÅSBART LOCK, porslin, Kina, 1800-/1900-tal.
Höjd 23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 23 cm.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
636