KRUS MED LÅSBART LOCK, porslin, Kina, 1800-/1900-tal.

176372. KRUS MED LÅSBART LOCK, porslin, Kina, 1800-/1900-tal.

Höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 688