FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

176361. FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

Brunbetsade ben. Längd 89 cm.

Slitage, skador på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunbetsade ben. Längd 89 cm.

Slitage, skador på klädseln.

Antal besök: 537