SALONGSGRUPP, 4 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

176327. SALONGSGRUPP, 4 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Soffans längd 165, bredd 59, höjd 90 cm
Bordets längd 94, bredd 62, höjd 77 cm
2 stolar höjd 85 cm.

Bruksslitage, färgskav, en stol instabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 stolar höjd 85 cm.

Antal besök: 842