1 st ur, längd 73 cm, bredd 41, djup 10,5 cm
Fanerad. Vitlackerad urtavla med svarta siffror. Målning med hamnmotiv på glasdörren. Nyckel för uppdragning medföljer
1 st ur, längd 72 c , bredd 40,5 cm djup, 10,5 cm
Fanerad. Vitlackerad urtavla med svarta siffror.
Repor. Urtavlor med repor, bortfall och missfärgningar. Dekor med slitage. Ett ur utan glas i nedre delen av dörren
Ej funktionsgaranti.
Ej funktionsgaranti.