KERAMIK & GLAS, 16 delar, bl.a Rörstrand.

176249. KERAMIK & GLAS, 16 delar, bl.a Rörstrand.

Ytterfoder Ingrid Persson, Rörstrand. Höjd 19 cm.
Skål, glas, Edenfalk.
Utterfoder, majolica. England. 16 cm.
Lysterskål.
Kaffekoppar med fat, totalt 12 delar.

Bruksslitage, kopparna något krackelerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, glas, Edenfalk.
Lysterskål.

Antal besök: 1 189