STOL i teak och björk, Tallåsen, 1960-tal.

176242. STOL i teak och björk, Tallåsen, 1960-tal.

Rygghöjd, 79 cm
Längd, 43 cm
Djup, 37 cm
Design Jan Hallberg, Stockholm
Fraktsedel från Tållåsen till MÖbelhörnan, Ronneby på undersidan.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd, 79 cm
Längd, 43 cm
Djup, 37 cm

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 5 470