BROSCH, GUSTAV DAHLGREN & CO.

BROSCH, GUSTAV DAHLGREN & CO.
1762377. BROSCH, GUSTAV DAHLGREN & CO.

Silver med genombruten dekor med hjort och växtlighet, stämplad Malmö 1944, diameter 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 466