PÄLS, mink, G. Edlund, Tranås, 1900-tal.

176226. PÄLS, mink, G. Edlund, Tranås, 1900-tal.

Rygglängd ca. 108 cm. Mössa medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 600