OBJEKTIV, Bolex, MÄTINSTRUMENT, Norma Uuniversal, FILTER, 3 st, ADAPTERING, 1900-tal.

1762067. OBJEKTIV, Bolex, MÄTINSTRUMENT, Norma Uuniversal, FILTER, 3 st, ADAPTERING, 1900-tal.

största storlek 25 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

största storlek 25 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 448