TRÄSNITT, Kvinna med parasoll, Japan.

176203. TRÄSNITT, Kvinna med parasoll, Japan.

Ej ramad. Monterad på papper.
Bladmått 22,5 x 31 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramad. Monterad på papper.
Bladmått 22,5 x 31 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 599