JOHN ARTHUR EKEBERT. "Varför stör du oss normala?", fotografi, signerad och numrerad 3/90.

1761881. JOHN ARTHUR EKEBERT. "Varför stör du oss normala?", fotografi, signerad och numrerad 3/90.

Bildyta ca 28,5 x 39 cm.
Rammått ca 43 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildyta ca 28,5 x 39 cm.
Rammått ca 43 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 748