RÖKPIPOR med silverdetaljer, sjöskum m m.

1761840. RÖKPIPOR med silverdetaljer, sjöskum m m.

Sjöskumspipa med fodral längd 18 cm.
Långpipa längd ca 50 cm.
Ask med intarsia och draglock 8,5 x 9 x 16 cm.
Pipa samt 2 munstycken, ljussax m m.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Långpipa längd ca 50 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 635