PANEL/FÖNSTER, trä, Kina, 1900-tal.

1761805. PANEL/FÖNSTER, trä, Kina, 1900-tal.

Snidat trä med dekor av fåglar och växtlighet, Bredd ca 118, höjd ca 81 cm, djup ca 3 cm.

Mindre avslag och slitage, senare skruvar för upphängning på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 687