FÅTÖLJER, 1 Par, "Studio bra bohag" ,1960-tal.

176160. FÅTÖLJER, 1 Par, "Studio bra bohag" ,1960-tal.

Mörkröd/lila klädsel. Stomme i bokträ. Båda stolarna ettikettmärkta.

Frambenen med mindre åldersslitage. I övrigt utan anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 058