JAN FRIDEGÅRD, 23 band, Wahlström & Widstrand, 1960-tal.

176158. JAN FRIDEGÅRD, 23 band, Wahlström & Widstrand, 1960-tal.

Bokbandens höjd 20 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bokbandens höjd 20 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 978