SIDEBOARD, 1960/70-tal.

SIDEBOARD, 1960/70-tal.
176148. SIDEBOARD, 1960/70-tal.

Jakarandafaner.
Längd 215, bredd 46, höjd 134 cm.

Smärre slitage, märken och repor. Solblekt.

Uppdadering, 14:10, 1 Aug. - Dörrspeglar med kakeldekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jakarandafaner.

Antal besök: 1 441