SYBORD, 1900-tal.

SYBORD, 1900-tal.
176125. SYBORD, 1900-tal.

Teak, låda samt flätad korg, längd ufälld 149 cm, bredd 52 cm, höjd 58 cm.

Slitage, låda och korg med skadad skena.

Gör en kostnadsfri värdering!
176125. SYBORD, 1900-tal.

Antal besök: 885