STOLAR, 6 stycken, målad plåt, industridesign, Frankrike.

176041. STOLAR, 6 stycken, målad plåt, industridesign, Frankrike.

1960-70-tal.

Slitage samt oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-70-tal.

Slitage samt oxideringar.

Antal besök: 617